![mandra attikis](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fwww.durostick-central.gr%2Fsites%2Fdefault%2Ffiles%2Finline-images%2Fnews%2FMANDRA_ATTIKIS.png&w=3840&q=80)
H καρδιά μας, χτυπάει στην Μάνδρα
![](/assets/icons/share_line.png)
![](/assets/icons/print_line.png)
Σε μια συμβολική κίνηση συμπαράστασης στους πληγέντες κατοίκους από την πρόσφατη καταστροφή στη Μάνδρα Αττικής, προχώρησαν η διοίκηση και οι εργαζόμενοι της DUROSTICK.
![MANDRA_ATTIKIS](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fwww.durostick-central.gr%2Fsites%2Fdefault%2Ffiles%2Finline-images%2Fnews%2FMANDRA_ATTIKIS.png&w=3840&q=80)
Συγκεντρώθηκαν και παραδόθηκαν, καθαριστικά, κλινοσκεπάσματα και είδη διατροφής, προκειμένου να υποστηρίξουν τις πρώτες ανάγκες των κατοίκων που επλήγησαν από την πρωτοφανή κακοκαιρία.
Η ευχή μας, γρήγορα να επουλωθούν οι πληγές και η περιοχή να επιστρέψει στην κανονικότητά της